FAQ

Musím být registrovaný, abych mohl nakoupit?

Nemusíte, nakoupit můžete i bez registrace.


Nejsem si jist správnosti výběru zboží, mohu výběr s někým konzultovat?

Ano, pro tyto případy slouží emailové a telefonní kontakty, věříme, že Vám budeme schopni zodpovědět co nejvíce informací a případně poradit ve výběru zboží.


Jak zjistím stav mé objednávky?

Stav objednávky je při každé aktualizaci oznámen zákazníkovi na email, zadaný v objednávce. Stav lze rovněž zjistit na zákaznickém účtu (v případě registrovaných zákazníků).


Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Ano, je to možné. V objednávce zvolte způso dodání "Osobní odběr na prodejně", po naskladnění zboží prodejnou budete informováni emailem a poté je možné zboží vyzvednout osobně, přímo na prodejně VA-MODELS.


Jak změnit objednávku, kterou jsem již provedl?

Doporučujeme co nejdříve zkontaktovat naší podporu či využít telefonních kontaktů, změnu doporučujeme provést co nejdříve, aby nemohlo dojít k situaci, že je zboží již odesláno.


Jak mám zadat reklamaci?

V případě, že některý z našich výrobků nefunguje či není v pořádku, je možné zboží reklamovat, prosím postupujte dle kroků uvedených v sekci "Reklamace"


Jak dlouho bude reklamace řešena?

Reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, nejdéle však do 30 dnů. Přesný termín vyřízení Vám bohužel nejsme schopni sdělit předem a pokud by došlo k nečekané situaci, budeme Vás neprodleně informovat.